Зеленський здав аналізи! Терміново приїхала бригада. Все відбувалось вночі – українці затамували подих

301

Зеленський здав аналізи! Терміново приїхала бригада. Все відбувалось вночі – українці затамували подих

Advertisement
Loading...

Телеграм канал повідомляє, що його джерело в ОП зазначає, що Президента періодично перевіряють на коронавірус.
Після зустрічі з нардепами в КВЦ Парковий і брифінгу на вулиці з журналістами, Зеленський зробив тест.Зеленський здоровий, хоч і втомився. Зараз графік Президента перевантажений.
Окрім того, зі слів телеграм каналу Легітимний, джерело з Офісу Президента повідомляє, що Володимир Зеленський став залишатися на «Банкової» в своєму Офісі з ночівлею і не повертається додому.Джерело пояснює, що для цього є дві причини.Перша дуже багато роботи у Президента. В ОП проходять кожні пару годин всілякі наради, екстрені переговори, всілякі телефонні дзвінки. Вночі все це не зупиняється, а навпаки підбивається підсумок, і ставляться завдання на наступний день. Президент спить буквально по пару годин між усіма цими нарадами та зустрічами.Другий момент – Президент хоче убезпечити своїх дітей, так як йому доводиться комунікувати з людьми зі свого Офісу, де є ризики підхопити «коронавірус».
Варто зазначити, що ми вже повідомляли, що до конгресно-виставкового центру «Парковий», вночі у центрі Києва приїзджала карета швидкої допомоги. Там пройшло засідання владної фракції «Слуга Народу».
Жоден медиків не погодився прокоментувати, з чим пов’язаний їхній виклик, але зайшли вони саме до центру «Парковий».

5
Loading...