Eкcтрeнa нoвuнa! Більше відтягувати не можна. Президент Зеленський вводить…

286

Advertisement
Loading...

Найімовірніше у вівторок Президент України Володимир Зеленський введе надзвичайний стан в Україні, щоб уникнути катастрофи.

Про це повідомляє EJ з посиланням на депутатів Верховної Ради України.

За нашими даними, в усьому винна заробітчан, які повернулися в Україну і велика частина з них приховали хворобу.

Люди з низьким рівнем соціальної відповідальності не дотримуються карантин і заражають своїх рідних, дітей та близьких.

Вони не розуміють, що це призведе до тисяч жертв.

Всього за добу кількість заражених коронавірусів в Україні збільшилася в 6 разів і якщо це не зупинити на корню, ситуація буде катастрофічна.

Кількість тих, що заразилися коронавірусів в Україні в 13 рази вище офіційних цифр, а ситуація ускладнюється тим, що повернулися українці не дотримуються карантин і часто є носіями вірусу.

В Офісі Президента змоделювали ситуацію на основі італійського сценарію. Ще місяць тому, в Італії було зафіксовано всього три випадки зараження коронавірусів і нуль смертей.

Сьогодні – 53750 офіційно заражених, 4825 смертей. Більше, ніж в Китаї і йде на збільшення. Все це за один місяць!

Президент України введе ПП у вівторок.

Що значить режим надзвичайного стану?

Що передбачає режим надзвичайного стану і чому його можуть ввести в Україні розповів також політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко у коментарі « Слово і діло “.

Режим надзвичайного стану дає повноваження правоохоронцям обмежувати рух транспорту, встановлювати блок-пости, стежити за дотриманням карантинного режиму, залучати до відповідальності недобросовісних підприємців, які не закривають магазини на період дії карантину, в буквальному сенсі слова дозволяє оточувати міста, щоб обмежувати пересування.

Крім цього, надзвичайні заходи дають можливість перепрофілювати підприємства під потреби боротьби з епідемією, наприклад, як французькі парфумерні заводи, які зараз виробляють антисептичні засоби. Допускається також екстрено виділяти кошти на медицину і взагалі все необхідне для того, щоб перешкодити поширенню епідемії.

Режим надзвичайного стану дає можливість створити ієрархію чітких відповідальних і виконавців у владних структурах в питаннях протидії поширенню пандемії.

«Режим надзвичайного стану перш за все повинен допомогти в тому, щоб зменшити негативні наслідки епідемії і знизити навантаження на медичну систему. У разі подальшого поширення вірусу в Україні нові обмежувальні заходи, такі як режим надзвичайного стану, неминучі «, – підсумував керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

5
Loading...